Partnerzy

a.png

Firma DÜSEN-SCHLICK GmbH istnieje od 1902 roku. Jest światowym liderem w produkcji dysz ciśnieniowych i atomizerów. Produkty SCHLICK-a wyróżniają się najwyższą jakością, precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania a ich nowe rozwiązania techniczne wyznaczają kolejne standardy rynkowe. 

 

Firma DÜSEN-SCHLICK GmbH istnieje od 1902 roku. Jest światowym liderem w produkcji dysz ciśnieniowych i atomizerów. Produkty SCHLICK-a wyróżniają się najwyższą jakością, precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania a ich nowe rozwiązania techniczne wyznaczają kolejne standardy rynkowe. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000. Wyroby firmy produkowane są wyłącznie w Niemczech.

 

b.png

Firma FAMAT SA powstała w roku 1974. Od wielu lat jest dostawcą dla najbardziej znanych światowych firm farmaceutycznych i chemicznych takich jak: AVENTIS, BASF, BAYER, CIBA, DUPONT, GLAXO, MERCK, NOVARTIS, PFIZER, PLIVA, SANOFI i wielu innych. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2008.

FAMAT od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcji zaworów przemysłowych w tym w szczególności zaworów do pobierania próbek on-line. Zawory te umożliwiają pobieranie próbek (cieczy, proszków, past, itp.) z reaktorów, suszarni, filtrów, rurociągów, itp. w warunkach produkcyjnych bez przerywania procesu, gwarantując absolutną szczelność i bezpieczeństwo zarówno dla obsługi jak i środowiska. Produkowane są również specjalne wersje zaworów dla substancji trujących i niebezpiecznych. Wszystkie zawory wykonane są zgodnie ze standardami FDA, GMP, ATEX i PED; mogą pracować przy ciśnieniu do 10 bar i w temperaturze do 180/300 st.C; stosowane materiały to: stal 316L, Hastelloy, tytan, PTFE i inne zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Wyroby firmy produkowane są wyłącznie w Szwajcarii.

Produkty FAMAT-u (a w szczególności zawory do pobierania próbek) znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym ale stosowane są także w przemyśle kosmetycznym, naftowym i gazowym, petrochemii, energetyce i gospodarce wodnej.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo po kliknięciu na znajdujące się powyżej logo firmy.